Kontakta oss gärna så hjälper vi dig.

Pv verkstad.JPG
Serviceverkstad
Skadecenter.JPG
Skadecenter
Ivan.jpg
Ivan Dujak Personlig Servicetekniker Volvo 0370-425 51 ivan.dujak@finnvedensbil.se
Stefan (2).JPG
Stefan Ekeroth Personlig Servicetekniker Volvo 0370-425 46 stefan.ekeroth@finnvedensbil.se
Cecilia (2).JPG
Cecilia Bromé Servicerådgivare 0370-42568 cecilia.brome@finnvedensbil.se
Witsanu.JPG
Witsanu "Witt" Khammat Tekniker 0370-42503 witsanu.khammak@finnvedensbil.se
armin (2).JPG
Armin Festa Tekniker 0370-42564 armin.festa@finnvedensbil.se
filip (w400_q85_u) (2).jpg
Fhilip Blomqvist Renault Person och Transportbilar 0370-42537 fhilip.blomqvist@finnvedensbil.se
josef (w400_q85_u).jpg
Josef Alhaydaret Däckservice 0370-425 28 josef.alhaydaret@finnvedensbil.se
Salih (3).JPG
Salih Radovac Personlig Servicetekniker Renault Person- och Transportbilar 0370-425 52 salih.radovac@finnvedensbil.se
Andreas (3).JPG
Andreas Olsson Personlig servicetekniker Volvo 0370-425 58 andreas.olsson@finnvedensbil.se
anders (3).JPG
Anders Johansson Interntekniker 0370-42553 anders.johansson@finnvedensbil.se
Patric.jpg
Patric Häljestig Interntekniker 0370-425 41 patric.haljestig@finnvedensbil.se
tony (2).JPG
Tony Nguyen Bilvårdstekniker 0370-42547 bilvard.varnamo@finnvedensbil.se
Magnus.JPG (1)
Magnus Gustavsson Systemspecialist 0370-425 18 magnus.gustavsson@finnvedensbil.se
Peter.jpg
Peter Olsson Service / Garantirådgivare 0370-425 49 peter.olsson@finnvedensbil.se
Richard.jpg
Richard Fälth Verkstadsschef 0370-425 17 richard.falth@finnvedensbil.se
Kewin Torstensson Interntekniker 0370-42569 kewin.torstensson@finnvedensbil.se
Oscar.jpg
Oskar Linderos Säljare nybil Volvo 0370-425 08 oskar.linderos@finnvedensbil.se
Dagh.jpg
Dagh Olsson Säljare nybil Volvo 0370-425 04 dagh.olsson@finnvedensbil.se
Mårten.jpg
Mårten Kastanius Säljare nybil Volvo 0370-425 06 marten.kastanius@finnvedensbil.se
Mirza2.jpg
Mirza Mujagic Försäljningschef Volvo 0370-425 05 mirza.mujagic@finnvedensbil.se
Ewa2.jpg
Ewa Käthner Försäljningschef begagnat 0370-425 02 ewa.kathner@finnvedensbil.se
Christian2.jpg
Christian Haak Säljare begagnat 0370-425 07 christian.haak@finnvedensbil.se
Alma.jpg
Alma Veladzic Säljare Renault 0370- 425 12 alma.veladzic@finnvedensbil.se
Elias.jpg
Elias Eriksson Säljare Transport, Renault ,Dacia 0370 - 425 48 elias.eriksson@finnvedensbil.se
Ermin.jpg
Ermin Halimovic Stationschef Hertz 0370-425 61 hertz@finnvedensbil.se / ermin.halimovic@finnvedensbil.se
Felix.jpg
Felix Hassmund 0370-425 62 hertz@finnvedensbil.se
Fredrik.jpg
Fredrik Rydberg Reservdelstekniker 0370-425 20 fredrik.rydberg@finnvedensbil.se
Jonas.jpg
Jonas Gardhage Reservdelstekniker 0370-425 33 jonas.gardhage@finnvedensbil.se
Mats.jpg
Mats Thorén Reservdelstekniker 0370-425 23 mats.thoren@finnvedensbil.se
Daniel.jpg
Daniel Hyvärinen Reservdelstekniker 0370-425 22 daniel.hyvarinen@finnvedensbil.se
Angela.jpg
Angela Sjöberg Reservdelstekniker 0370-425 39 angela.sjoberg@finnvedensbil.se
Magnus.jpg
Magnus Schöldsten Reservdelstekniker 0370-425 34 magnus.scholdsten@finnvedensbil.se
Eddie.jpg
Eddie Stålnacke Bilvårdstekniker 0370-425 59 bilvard.varnamo@finnvedensbil.se
oskar.JPG
Oskar Nedstedt Bilvårdstekniker 0370-42554 bilvard.varnamo@finnvedensbil.se
tony (2).JPG
Tony Nguyen Bilvårdstekniker 0370-42547 bilvard.varnamo@finnvedensbil.se
Gunno.jpg
Gunno Claesson Skadechef 0370-425 19 gunno.claesson@finnvedensbil.se
Staffan.jpg
Staffan Nilsson Skaderådgivare 0370-425 26 staffan.nilsson@finnvedensbil.se
tonyp.jpg
Tony Pettersson Skaderådgivare / Skadebesiktning 0370-425 29 tony.pettersson@finnvedensbil.se
lisa.jpg
Lisa Arvidsson Kundcenterchef 0370-425 09 lisa.arvidsson@finnvedensbil.se
Felix_Berg.jpg
Felix Berg Kundcenter 0370-425 00 info@finnvedensbil.se
Robert.jpg
Robert Larsson VD 0370-425 01 robert.larsson@finnvedensbil.se
Marcus2.jpg
Marcus Gustafsson Ekonomichef 0370-425 42 marcus.gustafsson@finnvedensbil.se
Roger.jpg
Roger Lundin Servicemarknadschef 0370-425 63 roger.lundin@finnvedensbil.se
Mirza2.jpg (1)
Mirza Mujagic Försäljningschef Volvo 0370-425 05 mirza.mujagic@finnvedensbil.se
tobias.jpg
Tobias Risberg Miljö-/Kvalitet & Leveranschef 0370-425 36 tobias.risberg@finnvedensbil.se
Emilia.jpg
Emilia Lind Leverans 0370-425 10 emilia.lind@finnvedensbil.se
Gabriella.jpg
Gabriella Ström Marknadssamordnare 0370-425 38 gabriella.strom@finnvedensbil.se
Jeanette2.jpg
Jeanette Eriksson Ekonomi 0370-425 44 jeanette.eriksson@finnvedensbil.se
Anonym.jpg
Monica Skoglund Ekonomi 0370-425 45 monica.skoglund@finnvedensbil.se

Lagerbilar

Vi erbjuder alltid ett stort utbud av leveransklara bilar i lager. Här kan du söka bland alla våra lagerbilar.

Klicka här

Förmånliga erbjudanden

Som kund hos oss kan du ta del av en mängd fördelaktiga erbjudanden.

Klicka här

Hertz Hyrbilar

Hos oss på Hertz kan du hyra personbilar, minibussar och skåpbilar för alla tillfällen. Välkommen att höra av dig så hjälper vi dig.

Klicka här