Kontakta oss gärna så hjälper vi dig.

Värnamo - Verkstad: Personlig Servicetekniker

MagnusM.jpg
Magnus Moberg Personlig Servicetekniker Volvo 0370-425 21 magnus.moberg@finnvedensbil.se
MartinH.jpg
Martin Haapajoki Personlig Servicetekniker Volvo 0370-425 57 martin.haapajoki@finnvedensbil.se
Mats.jpg (1)
Mats Fredriksson Personlig Servicetekniker Renault Person- och Transportbilar 0370-425 16 mats.fredriksson@finnvedensbil.se
Stefan.jpg
Stefan Ekeroth Personlig Servicetekniker Volvo 0370-425 46 stefan.ekeroth@finnvedensbil.se
MagnusG.jpg
Magnus Gustavsson Systemtekniker 0370-425 18 magnus.gustavsson@finnvedensbil.se
Salle.jpg
Salih Radovac Personlig Servicetekniker Renault Person- och Transportbilar 0370-425 52 salih.radovac@finnvedensbil.se
Richard.jpg
Richard Fälth Verkstads Coach 0370-425 17 richard.falth@finnvedensbil.se
Peter.jpg
Peter Olsson Administrativ support 0370-425 49 peter.olsson@finnvedensbil.se
Patric.jpg
Patric Häljestig Interntekniker 0370-425 41 patric.haljestig@finnvedensbil.se
Josef_frilagd_SV.jpg (1)
Josef Alhaydaret Däckservice 0370-425 28 josef.alhaydaret@finnvedensbil.se
andreas.jpg
Andreas Olsson Interntekniker 0370-425 58 andreas.olsson@finnvedensbil.se

Värnamo - Bilförsäljning Volvo 0370-425 50

Oskar_ny.jpg
Oskar Linderos Säljare nybil Volvo 0370-425 08 oskar.linderos@finnvedensbil.se
Dagh.jpg (1)
Dagh Olsson Säljare nybil Volvo 0370-425 04 dagh.olsson@finnvedensbil.se
Mårten.jpg
Mårten Kastanius Säljare nybil Volvo 0370-425 06 marten.kastanius@finnvedensbil.se
Mirre_frilagd.jpg
Mirza Mujagic Försäljningschef Volvo 0370-425 05 mirza.mujagic@finnvedensbil.se
Elias_SV.jpg (1)
Elias Eriksson Säljare Transport, Renault ,Dacia 0370 - 425 48 elias.eriksson@finnvedensbil.se

Renault-/Begagnatcenter 0370-425 55

Ewa.jpg
Ewa Käthner Försäljningschef begagnat 0370-425 02 ewa.kathner@finnvedensbil.se
Putte_frilagd.jpg
Christian Haak Säljare begagnat 0370-425 07 christian.haak@finnvedensbil.se
Alma_SV.jpg (3)
Alma Veladzic Säljare Renault 0370- 425 12 alma.veladzic@finnvedensbil.se

Värnamo - Hertz Hyrbilar 0370-425 15

Elmin_frilagd_SV.jpg (1)
Ermin Halimovic Stationschef 0370-425 61 hertz@finnvedensbil.se / ermin.halimovic@finnvedensbil.se
Felix_frilagd.jpg (2)
Felix Hassmund 0370-425 62 hertz@finnvedensbil.se

Värnamo - Reservdelar: Tillbehör och Butik 0370-425 60

Fredrik.jpg
Fredrik Rydberg Reservdelstekniker 0370-425 20 fredrik.rydberg@finnvedensbil.se
Jonas.jpg
Jonas Gardhage Reservdelstekniker 0370-425 33 jonas.gardhage@finnvedensbil.se
Mats.jpg
Mats Thorén Reservdelstekniker 0370-425 23 mats.thoren@finnvedensbil.se
Daniel.jpg
Daniel Hyvärinen Reservdelstekniker 0370-425 22 daniel.hyvarinen@finnvedensbil.se
Joel Larsson Reservdelstekniker 0370-425 34 joel.larsson@finnvedensbil.se
Angela.jpg
Angela Sjöberg Reservdelstekniker 0370-425 39 angela.sjoberg@finnvedensbil.se

Värnamo - Bilvård

Eddie.jpg
Eddie Stålnacke 0370-425 59 bilvard.varnamo@finnvedensbil.se
Gustaf.jpg
Gustav Nilsson 0370-425 47 bilvard.varnamo@finnvedensbil.se

Värnamo - Skadecenter 0370-425 65

Gunno.jpg
Gunno Claesson Skaderådgivare 0370-425 19 gunno.claesson@finnvedensbil.se
Staffan Nilsson Skaderådgivare 0370-425 26 staffan.nilsson@finnvedensbil.se

Värnamo - Kundcenter 0370-425 00

Lisa.jpg
Lisa Arvidsson Kundcenterchef 0370-425 09 lisa.arvidsson@finnvedensbil.se
Elmin_frilagd_SV.jpg (1)
Ermin Halimovic 0370-425 61 hertz@finnvedensbil.se
Felix_frilagd.jpg (2)
Felix Hassmund 0370-425 62 hertz@finnvedensbil.se

Värnamo - Ledning

Robert.jpg
Robert Larsson VD 0370-425 01 robert.larsson@finnvedensbil.se
Marcus.jpg
Marcus Gustafsson Ekonomichef 0370-425 42 marcus.gustafsson@finnvedensbil.se
Roger.jpg (1)
Roger Lundin Servicemarknadschef 0370-425 63 roger.lundin@finnvedensbil.se
Lisa.jpg
Lisa Arvidsson Kundcenterchef 0370-425 09 lisa.arvidsson@finnvedensbil.se
Rebecka.jpg (1)
Rebecka Wärnelöv Marknadssamordnare 0370-425 38 rebecka.warnelov@finnvedensbil.se
Zlatan
Zlatan Sejdic Försäljningschef Gislaved 0371-58 66 53 zlatan.sejdic@finnvedensbil.se
Mirre_frilagd.jpg
Mirza Mujagic Försäljningschef Volvo 0370-425 05 mirza.mujagic@finnvedensbil.se
Tobias.jpg
Tobias Risberg Miljö-/Kvalitet & Leveranschef 0370-425 36 tobias.risberg@finnvedensbil.se