Kontakta oss gärna så hjälper vi dig.

Carl-JohanHäckby_VB_sv.jpg
Carl-Johan Häckby Säljare 0550 - 316 12 070 - 279 81 62 carl-johan.hackby@finnvedensbil.se
JanMellgren _VB_sv.jpg
Jan Mellgren Säljare 0550 - 316 17 070 - 412 93 90 jan.mellgren@finnvedensbil.se
MattiasSkoog_VB_sv.jpg
Mattias Skoog Säljare 0550 - 316 13 070 - 444 84 17 mattias.skoog@finnvedensbil.se
Robert.png
Robert Mellring Säljare 0550 - 316 46 072 - 148 29 55 robert.mellring@finnvedensbil.se
VB_Adel Palini_sv.jpg
Adel Palani Personbilsmekaniker 0550-316 29 adel.palani@finnvedensbil.se
VB_David Svanlind.jpg
David Svanlind Personbilsmekaniker 0550-316 23 david.svanlind@finnvedensbil.se
JavadAlipour_VB_sv.jpg
Javad Alipour Personbilsmekaniker 0550-316 22 javad.alipour@finnvedensbil.se
AndersLundell_VB_sv.jpg
Anders Lundell Systemtekniker 0550 - 316 43 anders.lundell@finnvedensbil.se
ThordJohansson_VBsv.jpg
Thord Johansson Systemtekniker 0550-316 21 thord.johansson@finnvedensbil.se
Henrik.png
Henrik Sundberg Personbilsmekaniker 0550-316 25 henrik.sundberg@finnvedensbil.se
Ali Reza_VB_sv.jpg
Ali Reza Khaleqi Personbilsmekaniker 0550-316 47 ali.reza@finnvedensbil.se
PeterLandmark_VB _sv.jpg
Peter Landmark Servicemarknadschef 0550 - 316 39 070 - 444 84 18 peter.landmark@finnvedensbil.se
MattiasLugnehav_VB_sv.jpg
Ilker Lugnehav Verkstadscoach 0550 - 316 32 ilker.lugnehav@finnvedensbil.se
VB_Roger Tryggvesson_sv.jpg
Roger Tryggvesson Reservdelsansvarig 0550 - 316 36 070 - 297 81 65 roger.tryggvesson@finnvedensbil.se
DanielCarlsson_VB_sv.jpg
Daniel Carlsson Godsmottagare/Reservdelar 0550 - 316 45 daniel.carlsson@finnvedensbil.se
Lovisa.png
Lovisa Eriksson Reservdelar/Försäkringsrådgivare 0550-316 16 lovisa.eriksson@finnvedensbil.se
FridbergRobin_VB_sv.jpg
Robin Fridberg Lev.admin/Reservdelar 0550 - 316 14 robin.fridberg@finnvedensbil.se
PerJansson_Vb_sv.jpg
Per Jansson Rekondtionerare per.jansson@finnvedensbil.se
personalbildvit.jpg
Filip Hahne Rekondtionerare
JohanBergström_VB_sv.jpg
Johan Bergström Platschef 0550 - 316 11 070 - 279 81 61 johan.bergstrom@finnvedensbil.se
AnnaHåkansson_VB_sv.jpg
Anna Håkansson Kvalité & Miljöansvarig 0550 - 316 37 070 - 341 07 98 anna.hakansson@finnvedensbil.se
HeleneKruse-Nordmark _VB_sv.jpg
Helene Kruse-Nordmark Ekonomiassistent 0550 - 316 18 helene.nordmark@finnvedensbil.se
HansNilsson_VB_sv.jpg
Hans Nilsson Tanka/Tvätta/Fastighetsansvarig 0550 - 316 31 070 - 279 81 70 hans.nilsson@finnvedensbil.se
Ingen.PNG
Biluthyrning 0550 - 50 10 40 krs60@hertz.se

Lagerbilar

Vi erbjuder alltid ett stort utbud av leveransklara bilar i lager. Här kan du söka bland alla våra lagerbilar.

Klicka här

Förmånliga erbjudanden

Som kund hos oss kan du ta del av en mängd fördelaktiga erbjudanden.

Klicka här

Hertz Hyrbilar

Hos oss på Hertz kan du hyra personbilar, minibussar och skåpbilar för alla tillfällen. Välkommen att höra av dig så hjälper vi dig.

Klicka här