Kontakta oss gärna så hjälper vi dig.

Pv verkstad.JPG
Serviceverkstad
Jakiv2.jpg
Jakov Filipovic Personlig Servicetekniker Volvo 0371-58 66 62 jakov.filipovic@finnvedensbil.se
Mikael_gvd2.jpg
Mikael Nyström Personlig Servicetekniker Volvo 0371-58 66 60 mikael.nystrom@finnvedensbil.se
Anonym.jpg
Haris Kapidzic Personlig Servicetekniker Volvo/Renault 0371-58 66 59 haris.kapidzic@finnvedensbil.se
ibbe.jpg
Ibush " Ibbe" Rama Tekniker 0371-58664 Ibush.rama@finnvedensbil.se
Anonym.jpg
Christer Emanuelsson Bilvård 0371-58 66 61 christer.emanuelsson@finnvedensbil.se
Robin_gvd.jpg
Robin Wiik Verkstads Coach 0371-58 66 58 robin.wik@finnvedensbil.se
Joakim.jpg
Joakim Johansen Personlig Servicetekniker / Däckansvarig 0371-58 66 63 joakim.johansen@finnvedensbil.se
Anonym.jpg
Thomas Hellberg Reservdelstekniker 0371-58 66 54 thomas.hellberg@finnvedensbil.se
Zlatan.jpg
Zlatan Sejdic Försäljningschef Gislaved 0371-58 66 53 zlatan.sejdic@finnvedensbil.se
Dzenan2.jpg
Dzenan Zekiri Säljare nytt/begagnat Gislaved 0371-58 66 52 dzenan.zekiri@finnvedensbil.se

Lagerbilar

Vi erbjuder alltid ett stort utbud av leveransklara bilar i lager. Här kan du söka bland alla våra lagerbilar.

Klicka här

Hertz Hyrbilar

Hos oss på Hertz kan du hyra personbilar, minibussar och skåpbilar för alla tillfällen. Välkommen att höra av dig så hjälper vi dig.

Klicka här

Förmånliga erbjudanden

Som kund hos oss kan du ta del av en mängd fördelaktiga erbjudanden.

Klicka här