Kontakta oss gärna så hjälper vi dig.

Gislaved - Verkstad: Personlig Servicetekniker 0371-58 66 66

Jakov GVD.jpg
Jakov Filipovic Personlig Servicetekniker Volvo 0371-58 66 62 jakov.filipovic@finnvedensbil.se
MikaelN GVD.jpg
Mikael Nyström Personlig Servicetekniker Volvo 0371-58 66 60 mikael.nystrom@finnvedensbil.se
Haris GVD.jpg (1)
Haris Kapidzic Personlig Servicetekniker Volvo/Renault 0371-58 66 59 haris.kapidzic@finnvedensbil.se
Christer GVD.jpg
Christer Emanuelsson Bilvård 0371-58 66 61 christer.emanuelsson@finnvedensbil.se
Robin GVD.jpg
Robin Wiik Verkstads Coach 0371-58 66 58 robin.wik@finnvedensbil.se

Gislaved - Reservdelar: Tillbehör och Butik

Thomas GVD.jpg
Thomas Hellberg Reservdelstekniker 0371-58 66 54 thomas.hellberg@finnvedensbil.se

Gislaved - Bilförsäljning 0371-58 66 65

Zlatan
Zlatan Sejdic Försäljningschef Gislaved 0371-58 66 53 zlatan.sejdic@finnvedensbil.se
dzenan_sv.jpg (1)
Dzenan Zekiri Säljare nytt/begagnat Gislaved 0371-58 66 52 dzenan.zekiri@finnvedensbil.se
rasmus.jpg
Rasmus Karlsson Säljare nytt/begagnat Gislaved 0371-58 66 55 rasmus.karlsson@finnvedensbil.se