Kontakta oss gärna så hjälper vi dig.

Jakov.jpg
Jakov Filipovic Personlig Servicetekniker Volvo 0371-58 66 62 jakov.filipovic@finnvedensbil.se
Mikael_gvd.jpg
Mikael Nyström Systemtekniker 0371-58 66 69 mikael.nystrom@finnvedensbil.se
Anonym.jpg (1)
Christer Emanuelsson Bilvård 0371-58 66 61 christer.emanuelsson@finnvedensbil.se
Robin_gvd.jpg (1)
Robin Wik Verkstads Coach 0371-58 66 58 robin.wik@finnvedensbil.se
Joakim.jpg (1)
Joakim Johansen Renault tekniker / Däckansvarig 0371-58 66 63 joakim.johansen@finnvedensbil.se
Emil_GVD.jpg
Emil Axelsson Personlig Servicetekniker Volvo 0371 - 58 66 60 emil.axelsson@finnvedensbil.se
Daniel_GVD.jpg
Daniel Lind Personlig Servicetekniker Volvo 0371 - 58 66 59 daniel.lind@finnvedensbil.se
Anonym.jpg (1)
Thomas Hellberg Reservdelstekniker 0371-58 66 54 thomas.hellberg@finnvedensbil.se
Zlatan.jpg (1)
Zlatan Sejdic Försäljningschef Gislaved 0371-58 66 53 zlatan.sejdic@finnvedensbil.se
Anton_ny.jpg (2)
Anton Eriksson Säljare nytt/begagnat 0371-58 66 52 anton.eriksson@finnvedensbil.se

Volvo privatleasing

Klicka här

Nya Renault Captur

Klicka här

Lagerbilar

Vi erbjuder alltid ett stort utbud av leveransklara bilar i lager. Här kan du söka bland alla våra lagerbilar.

Klicka här

Du kör en säker bil. Fortsätt med det.

Rätt sommardäck till din Volvo.

Klicka här

Förmånliga erbjudanden

Som kund hos oss kan du ta del av en mängd fördelaktiga erbjudanden.

Klicka här

Hertz Hyrbilar

Hos oss på Hertz kan du hyra personbilar, minibussar och skåpbilar för alla tillfällen. Välkommen att höra av dig så hjälper vi dig.

Klicka här